Dýchejte čerstvý a svěží vzduch v obývacím pokoji i v ložnici s čistírnami TrueLife

4
ilustrační foto
ilustrační foto
Foto: TrueLife
Domov je místem, kam se rádi vracíme po náročném dni z práce nebo ze školy. Je prostorem, kde trávíme většinu našeho života, proto bychom ho měli udržovat čistý a útulný.
Pohodu ale mohou narušovat prachové částice, plísně nebo viry a bakterie v ovzduší. Ty negativně ovlivňují naše fyzické i psychické zdraví. Naštěstí existuje způsob, jak se těchto nežádoucích faktorů efektivně a jednoduše zbavit.

Čističky vzduchu TrueLife AIR Purifier

Všechny náročné požadavky na zdravé domácí ovzduší splňují čističky vzduchu TrueLife AIR Purifier. Prachové částice, viry, bakterie a pyl, to vše jsou škodliviny, které se do interiéru snadno dostávají například při větrání nebo na oblečení, ale těžko se jich zbavuje. Čisté ovzduší přitom výrazně zlepšuje psychickou pohodu a zkvalitňuje spánek, a tak je zřejmé, že ho neocení jen alergici a astmatici, ale všichni, kterým záleží na jejich zdraví.

Řada TrueLife AIR Purifier přichází se šest až sedmistupňovým filtračním systémem a efektivně tak likviduje výše uvedené škodliviny, přičemž nabízí tři typy čističek lišící se designem a výkonem, který určuje maximální velikost místnosti.

Špičková technologie IonTrue®, kterou jsou všechny čističky vybavené, obohacuje vzduch o záporné ionty. Takto nabité částice se vážou na kladně nabité škodliviny, jako například prach nebo pyl a vytvoří společné shluky, které padají na zem, odkud je lze vysát a nadobro se jich tak zbavit. UV lampa s technologií UVCAir® efektivně přispívá k detekci a ničení virů i bakterií, přičemž v kombinaci s účinnou HEPA filtrací vytváří zcela čisté, téměř 100% prostředí bez těchto škodlivých mikroorganismů.

Model TrueLife AIR Purifier P3 WiFi je vhodný do místnosti o velikosti 12-18 m², kterou dokáže čistit výkonem 120 m³ za hodinu. TrueLife AIR Purifier P5 WiFi se osvědčí v interiérech o velikostech 25-30 m², kde bude nežádoucí částice likvidovat výkonem 260 m³ za hodinu. Pro velké plochy o velikostech 35-40 m² se skvěle hodí model TrueLife AIR Purifier P7 WiFi s výkonem 310 m³ za hodinu.

Jednoduché a intuitivní ovládání je společným znakem celého TrueLife Air Programu. Čističky vzduchu lze jednoduše ovládat prostřednictvím dotykového displeje nebo pomocí mobilní aplikace. Všechny modely jsou dále vybaveny dětským bezpečnostním zámkem, uhlíkovým filtrem pro likvidaci zápachu, prachovým senzorem, senzorem kvality ovzduší, ukazatelem znečištění nebo ukazatelem nutnosti výměny filtru. Tato výměna je velmi jednoduchá, protože všechny filtrační vrstvy tvoří jeden kompaktní filtr a není nutné je vyměňovat jednotlivě. V jednoduchosti je síla.


Jak větrat v obývacím pokoji či jak bydlet zdravě si můžete dočíst ve stavebním magazínu.


- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality