Feng Shui

Feng Shui je tradiční čínské učení, které se především zabývá vztahem člověka a životního prostoru v čase. Toto učení se snaží o nastolení harmonie v prostoru a umožnění naprosto nerušeného plynutí naší energie. Prostorem se v tomto případě rozumí například dům, byt, zahrada, město či naše pracoviště. Všude tady vás tudíž může provázet harmonie a rovnováha, která v našich životech často tolik chybí a je to obrovská škoda.

Učení Feng Shui velmi rychle propadnete

Krásnému a velmi přitažlivému učení Feng Shui velmi rychle propadnete. Pracuje se zde totiž se známou polaritou jinu a jangu a také s pěti velmi známými elementy, jako je dřevo, kov, oheň, voda a také země. Mezi nimi se poté nastoluje rovnováha, a to za pomoci tvarů, barev, materiálů a také zvuků. Čínská astrologie je jedním z pilířů celé této nauky.

Energetické šperky Feng Shui

K učení Feng Shui se pojí také celá řada významným energetických šperků, díky nimž se můžete snadno propojit se svými čakrami. Tyto stříbrné šperky podporují nejen vaše zdraví, ale také vám dodávají vitalitu a energii. Vyrábějí se i různé zlaté šperky, které mohou obsahovat také znamení zodiaku, přívěsky na klíče či různé amulety, které při tomto učení rozhodně oceníte. Možná by vás mohlo zajímat, že nejen v zahraničí, ale také v České republice probíhají ucelené výukové programy, které se tomuto učení věnují. Každý jednotlivý blok učení je poté završen samotným tréninkem v praxi.

Více informací se dočtete v článku Feng Shui na našem blogu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality