Lodní kontejner aneb kde pořídit vyřazený přepravní box?

O trendu masivního využívání vyřazených lodních kontejnerů jste už určitě slyšeli. Kreativní lidé jsou obyčejné ocelové krabice schopni přeměnit v nádherné a útulné rodinné domy, prosvětlené kanceláře nebo dokonce atraktivní bazény nebo kavárny. Každý den totiž dochází k vyřazení několika kontejnerů, a proto by bylo hříchem tuto jedinečnou možnost nevyužít. Lodní kontejner nyní můžete získat za výhodných podmínek.

Kde lodní kontejner koupit?

Lodní kontejner si lze zakoupit u specializované společnosti, která na trhu působí již několik let. Hlavní důvody pro její oslovení jsou solidní obchodní jednání, a především kvalita nabízených kontejnerů. Mnozí neseriózní prodejci totiž nabízejí lodní kontejnery v žalostném stavu, ovšem to se vám u renomované firmy nemůže stát. V jejím portfoliu se totiž nacházejí výhradně přepravní jednotky, které byly vyřazeny po jedné zámořské plavbě, takže jsou až na malé oděrky prakticky netknuté.

Jak kontejner přepravit?

Prodej kontejnerů však není jedinou službou, kterou specializovaná firma zabezpečuje. Jejímu managementu je totiž jasné, že drtivá většina z vás nedisponuje přepravními kapacitami k přepravě velkých lodních kontejnerů. I proto prodejce nabízí přepravu zakoupených i pronajatých kontejnerů až na místo určení, a to spolehlivými dopravními prostředky. Rázem vám odpadne největší starost, na kterou byste mohli při poptávání lodního kontejneru narazit.

Chcete kontejner na bydlení?

Možná se vám to bude zdát divné, ale specializovaná společnost nabízí kontejnery na prodej, které jsou uzpůsobeny ke stavbě levných modulových domů. Tím jste ušetřeni další námahy, protože takto upravené kontejnery často disponují izolací. Po jejich zakoupení je tedy stačí poskládat dohromady a během několika týdnů získáte útulné modulové bydlení. Kromě boxů uzpůsobených k bydlení firma nabízí také chladící kontejnery.

Poptáváte-li aktuálně vyřazený lodní kontejner, neváhejte se obrátit na renomovanou firmu, která nabízí spolehlivý pronájem kontejnerů, stejně jako jejich prodej.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality