Víte, jaké barvy jsou trendy pro Vánoce 2022? 

Mnoho z nás, přestože je teprve říjen, začalo již nakupovat vánoční dárky. A nejen ty. Nakupujeme nové umělé stromečky, baňky, řetězy a jiné ozdůbky pro vykouzlení toho nejkrásnějšího vánočního stromu, jaký jsme kdy měli. Pokud hledáte kvalitní umělé vánoční stromky, pořídíte je na svetstromku.cz. Jde o úspěšný e-shop, který najdete i v zahraničí, např. v maďarský karacsonyfavilag.hu nebo chorvatský svijetdrveca.hr, ale i v mnoha dalších zemích.

Zdobte vánoční stromek v trendy barvách

Trendem pro Vánoce 2022 jsou barvy bílá, červená a přírodní. Pokud si schováváte staré baňky, které jsou ovšem velmi hezké, je načase je pohledat a připravit. Kromě bílé bude IN i červená. Tato barevná kombinace zaručuje nádherný sváteční vzhled stromečků, které rozhodně nebudou působit tmavě nebo smutně.

Vánoční výzdoba, jako třeba umělé vánoční věnce, vánoční girlandy i samotné vánoční stromky coby jedle, smrčky nebo borovice, mohou být doplněny i o přírodní barvu. Máte-li rádi ozdůbky ze slámy, velkých smotaných hoblin nebo dřeva, přijdete si na své.

Dokonalost sama díky krásnému umělému stromku

Nejen baňky a další ozdoby na stromek dělají vánoční atmosféru tou pravou. Je důležité, aby byl vánoční stromek hezký, bohatý, neopadaný a v hezké barvě. Velmi moderní jsou FULL 3D nebo 3D vánoční stromky, které jsou k nerozeznání od těch skutečných.

Koupit si je můžete nejen v e-shopu svetstromku.cz, ale i ve slovenském 3dstromceky.sk, pokud máte rodinu rodiče, děti nebo jinou rodinu na Slovensku.

Využijte zajímavé akční slevy

Ve zmíněných e-shopech najdete také bílé vánoční stromky a zasněžené vánoční stromky, stejně jako extra vysoké nebo extra široké modely, extra úzké a malé typy. Z velikostí od 60 cm do 450 cm si jistě vyberete.

Podívejte se na svetstromku.cz nebo stejné zahraniční e-shopy a kupte si umělé vánoční dekorace, které pak dozdobíte v barvách letošních Vánoc.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality