Nejen kvalitní prefabrikovaná betonová schodiště nabízí projekt Liastrop

Mnohé prefabirkované dílce pro vaši stavbu nabízí společnost Lias Vintířov, lehký stavební materiál k. s., která přichází i s projektem Liastrop. Na míru pro vás vyrobí točité i přímé schodiště, typové i rozměrově atypické, které má díky použitému lehkému keramickému betonu spoustu výhod. Stejně tak mají tyto výhody i stropy libovolné šířky, délky i půdorysu v provedení polostropních panelů či panelů s plným průřezem, jež lze velmi rychle montovat, a jsou dokonale přesné. Společnost ale vyrábí i balkony na míru, jež zbytečně nezatěžují konstrukci domu.

Betonová schodiště v široké škále provedení i konstrukcí

Všechna prefabrikovaná betonová schodiště se vyznačují vysokou nosností a dlouhou životností. Finální povrchové úpravy mohou mít mnoho podob, proto se vaše schodiště stane nejen spojnicí, ale i hezkým prvkem interiéru, který bude vyhovovat vašemu vkusu a představám. Potěší vás jeho rychlá a přesná výroba, i možnost používání již ve fázi hrubé stavby.

Použít prefabrikované betonové schodiště je možné u novostaveb, exteriérů, ale i rekonstrukcí, u nichž se dá usadit za pomoci jeřábu stropem nebo střechou.

Prostorová typová betonová schodiště

Vybrat si můžete levotočivé i pravotočivé prostorové typové betonové schodiště, stejně tak budete volit šířku ramene, počet stupňů a výšku stupně. K hlavním výhodám tohoto typu schodiště patří rychlá montáž jeřábem, která zabere asi hodinu, možnost montáže současně se stropy a balkóny, možnost použití již ve fázi hrubé stavby, samonosná konstrukce nevyžadující žádnou podporu, velká variabilita provedení konstrukce schodiště, mnoho možností povrchové úpravy, vysoká odolnost vůči ohni i vysoká nosnost, příznivá cena…

Přímá betonová schodiště

Zvolit můžete i přímé betonové schodiště, nosnou desku se schodišťovými stupni z Liaporbetonu. Má stejné výhody, jako prostorové typové betonové schodiště.

Více informací najdete na liastrop.cz.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality