Provedeme zaměření pozemku pro vaši nemovitost

Potřebujete stanovit přesné hranice svého pozemku v terénu ať už pro budoucí výstavbu domu, k oplocení, pro nové zaměření věcného břemene do pozemku? Nebo jste dostali či chcete darovat pozemek, který je nutné rozdělit na více částí? Zaměření pozemku je často nutné také kvůli starým pozemkovým podkladům, je proto potřebné znovu vyměřit, abyste předešli zbytečným sousedským sporům. Ať už je váš důvod jakýkoliv, s radostí vám pomůžeme.

Na koho se s poptávkou obrátit

Konkrétní případy určeny vyhláškou o katastru nemovitostí předepisují, kdy je nutné vyhotovit nový geometrický plán. Ten vzniká právě výměrou pozemku, kterou je možné poptat u geodeta nebo geodetické kanceláře, která je podle zákona o zeměměřičství oprávněna k těmto úkonům.

Proč potřebuji geometrický plán pro změnu v evidenci katastru nemovitostí

Geometrický plán je Katastrálním zákonem stanovená součást listin, bez kterých není možné provést zápis do katastru nemovitostí v případě, kdy je nezbytně nutné vyobrazit předmět zápisu do katastrální mapy.

Geodezie, na kterou je spoleh

Geodetická společnost GEO-5 se na trhu pohybuje téměř 30 let a zastává všemožné  geodetické práce. Kromě vytyčení hranic pozemků a identifikace parcel, poradenství a tvorby geometrického plánu se zaměřuje také na inženýrskou geodezii, stavební zaměření budov a 3D skenováním a fotogrammetrií, BIMem, inženýrskými sítěmi a stavebním povolením. Dokáží dodat pozemek na klíč nebo stavbu v kostce.

Za své dlouhodobé působení na trhu nasbírali mnoho znalostí, vědomostí a zkušeností. Kontaktovat je můžete pomocí poptávkového formuláře na webu, případně si domluvte schůzku k projednání vašich přání a potřeb. Geodetické práce Praha budou prováděny odborníky v oboru, na které se budete moci spolehnout.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality