Odbornice radí: Najděte si svůj styl bydlení díky těmto krokům

39
Na stylovém interiéru je pěkná zejména duše majitele a atmosféra daného místa.
Na stylovém interiéru je pěkná zejména duše majitele a atmosféra daného místa.
Foto: archiv
„Často chodím na návštěvy a zdá se mi, že všechny byty se na sebe velmi podobají. Obdivuji interiéry, které mají svůj styl, ale bohužel takto byt nevím zařídit. V čem dělám chybu? „Ptá se naše čtenářka a my jí odpovídáme prostřednictvím naší šikovné designérky Lenky.
Máte pravdu, dnes si pod pojmem bydlení většina lidí představí sezení před televizí nebo u počítače a na ostatním zařízení jakoby ani nezáleželo. Pokud k tomu přičteme, že mnoho lidí mění dřevěná okna za plastová, dřevěné parkety za laminátové a jedinečný nábytek za běžný z nejbližšího obchodu, tak se není čemu divit, že téměř všechny byty se na sebe podobají jako vejce vejci. Často se zapomíná, že na stylovém interiéru je pěkná zejména duše majitele a atmosféra daného místa.

ČTĚTE VÍCE
Staré, a přece moderní: Byt v tomto stylu momentálně letí!
Dodejte bytu osobitost

Bydlet, tedy žít v bytě se dá mnoha způsoby. Každý z nás je jiný, a proto by měl každý z nás žít a bydlet podle sebe, jinak než ostatní a nepodléhat módním trendům. V tom je duše interiéru. Líbí se mi vaše odvaha vymanit se ze šedého průměru a zařídit byt tak, jak to cítíte. Pokud například malujete, proč by se vaše obrazy měly ukrývat někde v komoře? Pokud rada pěstujete květiny, proč by se to nemělo odrazit na bytě? Vystavte cokoliv, co vám je blízké, a váš byt získá vlastní identitu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality